Juniori v Prostejove

24.06.2012 18:37

Cez víkend 14 a 15 Apríla vycestovali naši juniori odohrať dva priateľské zápasy s im dobre známym mládežníckym tímom Prostejova. Prinášame ich výsledkový sumár:

PRIEVIDZA - PROSTĚJOV    10 : 6 ( 6:3)

Za PD: Bušíková 6, Mojžišová 2, Kyseľ 2

Zápas mal dobrú úroveň, už v 1. polčase si naši juniori  urobili rozhodujúci náskok. Hralo sa podľa pravidla "shot clock", dobrou obranou sa darilo zabrániť súperovi skórovať v určenom čase. Na druhej strane, my sme zahadzovali aj z jasných šancí.

PRIEVIDZA - PROSTĚJOV  8 : 13 ( 4:5)

Za PD: Mojžiš 3, Kyseľ 2, Mojžišová 1, Bušíková 1, Bušík 1

Zápas mal už od začiatku vyrovnaný priebeh, škoda koša "do šatne" na konci polčasu. V druhom polčase nastúpili oddýchnutí hráči súpera, kým našim hráčom už sily dochádzali. So zranením hrajúceho Sláva musel nakoniec pre bolesti vystriedať zapisovateľ Peťo...

Ako už bolo spomenuté, na zápas vycestovalo len 8 hráčov. Po prvom vyhratom zápase nastúpili len po 10-minútovej prestávke hneď na ďalší. Predviedli dobrý výkon, aj keď chýb, pokazených prihrávok sa nevyvarovali. Dokázali, že by v konkurencií českých tímov dokázali zamiešať karty.