Ešte nie je koniec

05.06.2011 21:31

V 5tom kole mestskej korfbalovej ligy sa ešte nerozhodlo o konečnom viťazovi, keďže v opäť nadmieru vyrovnanom stretnuti zvíťazil tím This is how we do it a znížil stav série na 3:2 v prospech Pokrčených.

POKRČENÍ  -  THIS IS HOW WE DO IT    12 : 13 pp

Po dlhej prestávke, spôsobenej reprerentačnými povinnosťami hráčov-juniorov, sa opäť odohral ďalší zápas Mestskej ligy. Podobne ako
predchádzajúce zápasy, aj tento 5. bol vyrovnaný a napínavý až do samého záveru. Družstvu TIHWDI sa v 1.polčase podarilo vytvoriť si až
3-bodový náskok, no ako sa ukázalo, nestačil. POKRČENÍ sa v 2.polčase na nich dotiahli a v závere vyrovnali skóre. Zápas sa skončil v
riadnom hracom čase remízou 12 : 12, na rad tak prišli penalty. Aj po prvom kole penált bol stav nerozhodný, v rozstrele boli TIHWDI
nakoniec úspešnejší. Strelecky sa najviac darilo Žanete Schniererovej a Maťovi Hlaváčovi (po jeho neúčasti na ME).

POKRČENÍ: Schniererová 5, Bušíková Z. 2, Mojžišová 2, Bogdan 1, Fábik 1, Majorský 1
TIHWDI :  Hlaváč 4, Mendel 3, Bušíková E. 2, Mojžiš 1, Sviteková 1, Lihotská1